Rúrka z nehrdzavejúcej ocele ASTM A268

Rúrka z nehrdzavejúcej ocele ASTM A268

Norma: ASTM A268
Typy: TP430, TP444, TP410
Vonkajší priemer (OD): 3,18 mm – 830 mm (0,125" – 32,67") pre bezšvíkové; 10,3 mm – 457 mm (0,405" – 18") pre zváranie​
Hrúbka steny: 0,2 mm – 60 mm (0,008" – 2,36") s presnými toleranciami podľa ASTM A268​
Dĺžka: 1 m, 6 m, 12 m alebo prispôsobená do 12 metrov (40 stôp)​
Rozvrh: Sch 10, Sch 40, Sch 80 a vlastné rozvrhy
Použitie: Výmenníky tepla, mechanické komponenty, automobilové výfukové systémy, všeobecné konštrukčné komponenty
Zaslať požiadavku

ASTM A268 je celosvetovo uznávaná štandardná špecifikácia pre bezšvíkové a zvárané rúrky z feritickej, martenzitickej a austenitickej nehrdzavejúcej ocele určené pre všeobecné aplikácie odolné voči korózii-a pri vysokých{2}}teplotách. Na rozdiel od špecializovaných sanitárnych noriem, ako je ASTM A270, ASTM A268 sa zameriava na priemyselnú odolnosť, vyváženie nákladov-efektívnosti s robustným výkonom v drsných podmienkach. Naša rúra z nehrdzavejúcej ocele ASTM A268 sa vyrába bez prídavného kovu, čo zabezpečuje štrukturálnu integritu a konzistenciu v každej dávke.

 

Kľúčové špecifikácie a triedy materiálov

Štandard:ASTM A268

Známky:TP430, TP444, TP410

Vonkajší priemer (OD):3,18 mm – 830 mm (0,125" – 32,67") pre bezšvíkové; 10,3 mm – 457 mm (0,405" – 18") pre zváranie​

Hrúbka steny:0,2 mm – 60 mm (0,008" – 2,36") s presnými toleranciami podľa ASTM A268​

dĺžka:1 m, 6 m, 12 m alebo prispôsobené do 12 metrov (40 stôp)​

Rozvrh:Sch 10, Sch 40, Sch 80 a vlastné rozvrhy

Aplikácie: Výmenníky tepla, mechanické komponenty, automobilové výfukové systémy, všeobecné konštrukčné komponenty

 

Chemické zloženie a mechanické vlastnosti

Základné chemické prvky (typické rozsahy).

Chróm (Cr): 11% – 30% (tvorí pasívnu oxidovú vrstvu pre odolnosť proti korózii)​

Nikel (Ni): 0 % – 12 % (zvyšuje ťažnosť a odolnosť voči korózii v austenitických triedach)​

Molybdén (Mo): 0 % – 3 % (zlepšuje odolnosť proti jamkovej korózii v TP316L/TP444)​

Uhlík (C): menej alebo rovný 0,15 % (minimalizuje zrážanie karbidov)​

 

Mechanický výkon (Žíhaný stav).

Pevnosť v ťahu: väčšia alebo rovná 515 MPa (75 ksi).

Medza klzu: Väčšia alebo rovná 275 MPa (40 ksi).

Predĺženie: Väčšie alebo rovné 20 % (v 50 mm).

Tvrdosť: menšia alebo rovná HB 223

 

Výrobný proces a kontrola kvality

Naša rúra z nehrdzavejúcej ocele ASTM A268 prechádza prísnymi výrobnými a testovacími protokolmi, aby sa zabezpečila zhoda:​

Zdroj surovín: Vysoko-nerezové predvalky/pásy z nehrdzavejúcej ocele od dodávateľov s certifikátom ISO-​

 

Formovanie:

Bezšvové: Vytláčanie za tepla alebo ťahanie/pútenie za studena pre presnosť

Zvárané: TIG/MIG zváranie s automatizovaným sledovaním švov; tepelné spracovanie po-zvarení na dosiahnutie homogenity​

 

Tepelné spracovanie:

Žíhanie: 760 stupňov – 980 stupňov (zlepšuje ťažnosť, zmierňuje napätie)​

Uvoľnenie stresu: 400 stupňov – 500 stupňov (znižuje výrobné-namáhanie)​

Kalenie a temperovanie (voliteľné): Pre aplikácie s vysokou{0}}pevnosťou​

Povrchové úpravy: 2B, 2D, BA (svetlo žíhané), č.1, 8K zrkadlový lesk, pieskovanie

 

Požiadajte o cenovú ponuku z nehrdzavejúcej ocele ASTM A268 ešte dnes

Email:judesteel@juqing.hk

Populárne Tagy: astm a268 rúrka z nehrdzavejúcej ocele, Čína výrobcovia rúr z nehrdzavejúcej ocele astm a268, dodávatelia, továreň, 30 stupňov oceľové rúrky, CS lakte, SS 90 stupňov lakťa, SS redukcia bradavky, nerezové mliečne kovania, Dielektrická bradavka z nehrdzavejúcej ocele

Zaslať požiadavku